Стабілізатори напруги семісторного типу, переваги та недоліки

Дляпочатку розглянемо чим же семісторний стабілізатор відрізняється від інших, він дужешвидко реагує на будь-які стрибки напруги у той час коли інші реагують набагатоповільніше. Також стабілізатори семісторного типу вважаються найнадійнішими тому, що вони не мають частин які рухаються, є лише цифрова індикація. Для чого ж взагаліпотрібні стабілізатори напруги?

Вони забезпечують стабільну вихідну змінну напругу,при нестабільній вхідній змінній напрузі. Цей пристрій зазвичай складається завтотрансформатора з 2-ма обмотками що; єднані напряму, контролеру та самих семісторів. Ці пристрої дуже популярні для використання як у побутових так і упромислових умовах, найбільш популярні моделі потужністю від 40 до 50 кіловатів.Семісторні стабілізатори напруги, так само як і релейні, мають автотрансформатор, алекомунікація відводів здійснюється з допомоги тих самих семісторів, за рахунок семісторіві відбувається більш швидка комутація. Але, як завжди, там де є багато переваг неодмінно знайдуться і недоліки, не оминає це і семісторні стабілізатори.

Потрібний надійний стабілізатор напруги? тоді заходи сюди http://xn--80ac0ce.xn--j1amh/

Для початку поговоримо про переваги. По перше, вони дуже швидко спрацьовують, часспрацювання складає до 20 мілісекунд = 0,02 секунди. По друге, за рахунок відсутностірухомих деталей вони дуже надійні і строк їхньої служби складає від десяти до двадцятироків. По трете, вони мають невеликі розміри, тобто дуже компактні і до того ж безшумні.Вони здатні витримати перевантаження у 20% на протязі дванадцяти годин, а 100%перевантаження на протязі однієї хвилини.

Результат пошуку зображень за запитом "симісторні стабілізатори напруги"

Тепер перейдімо до недоліків, яких зовсім небагато, але вони все ж таки є. Головний недолік полягає у тому, що за рахунок своєїфункціональності і технологічності такі стабілізатори доволі дорогі і далеко не коженможе його собі дозволити. Ще один невеликий недолік заключається у тому, що змінанапруги на виході може бути нестабільною у вигляді стрибків, це абсолютно ніяк невпливає на функціонування електроприладів та все ж на приладах освітлення це можливопомітити.

Отож, як можна помітити недоліків у стабілізаторів симісторного типу зовсім небагато і позитивні моменти все ж суттєво переважують, тому обираючи такийстабілізатор, можете бути на всі сто впевнені у його надійності та коректній роботі.Рекомендуємо перед придбанням стабілізатора напруги обовязково порадитися зі спеціалістом для того, щоб він підібрав найбільш якісний стабілізатор. Дуже дякуємо що приділили час для нашої статті і дуже сподіваємося, що вона була Вам корисна, а також читайте інші наші публікації.

admin

Сейчас читают: